Przypadki

„Chciałabym po krótce opisać moją historię i historię moich dzieci ponieważ wiele rodzin może borykać się z podobnymi problemami. Przez wiele lat działy się w naszym domu zjawiska nadprzyrodzone, nasilały  się do tego stopnia,że baliśmy się do niego wracać. Pękały żarówki, wysiadały urządzenia elektroniczne, same otwierały się drzwi, znikały przedmioty, bez przerwy czuliśmy czyjąś obecność i wiele innych rzeczy. Wszyscy byliśmy bez energii,cierpieliśmy na bezsenność, żyliśmy jak w letargu i wszyscy mieliśmy to samo uczucie że jakaś siła przejmuje kontrolę nad naszym życiem. Korzystałam z pomocy księży oraz osób świeckich, ale nikt nie był w stanie nam pomóc. Po jedenastu latach udręki pojawił się na naszej drodze Pan Robert za co jestem wdzięczna każdego dnia. Dopiero jemu udało się odprowadzić te biedne zbłąkane dusze,które potrzebowały pomocy. Teraz w naszym domu zapanował spokój, odzyskaliśmy energię i wreszcie się wysypiamy. Panie Robercie brak mi słów jak bardzo pragnę podziękować za to, że dzięki Panu odzyskaliśmy nasze życie.” Elżbieta (listopad 2021, pisownia oryginalna)

„Pan Robert pomógł mi wrócić do równowagi, gdy zaczęłam mieć bardzo dziwne objawy. Od lat pracuję nad sobą i jestem osobą świadomą, a te objawy były dla mnie nietypowe: od dłuższego czasu czułam się rozdwojona, jakby niepołączona ze sobą. Nagle też zaczęłam mieć silne objawy przypominające depresję: silny lęk, potem apatię, ogromny ciężar ze smutkiem, brak sił, poczucie rozpaczy.
Objawy nasilały się z każdym dniem, czułam, że niedługo nie wstanę z łóżka. Zwykle szukałabym pomocy w terapii, już byłam zapisana też do psychiatry. Zgłosiłam sie jednak też do Pana Roberta, ponieważ przez jakiś czas wcześniej uczestniczyłam w głębokich procesach pracy z energią i podświadomością pod okiem nauczyciela, który pracował na granicy psychiki i duchowości, widział też różne energie duchowe i jego zachowanie zaczynało mnie coraz bardziej niepokoić. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ okazało się, że osoba, z którą pracowałam uszkodziła działanie moich ciał subtelnych w aurze. Gdy to usłyszałam, niewiele z tego rozumiałam, lecz zaufałam i już po 3 sesjach z Panem Robertem wszystkie objawy minęły. To niesamowite, ponieważ oszczędziłam sobie prawdopodobnie silnego leczenia chemicznego i dużej dezorientacji w temacie tego co mi jest. Jestem osobą, która korzystałaby na pierwszym miejscu z pomocy psychoterapeuty lub leków, lecz w tym przypadku pomoc innego rodzaju okazała się niezbędna. Gdy Pan Robert tłumaczył mi, co się działo w mojej przestrzeni duchowej i jaką pracę tam wykonał miałam wrażenie dużego profesjonalizmu, wyczucia i dużej pokory w stosunku do tej sfery subtelnej i jej praw. Po złych doświadczeniach miałam opór do dalszej ingerencji w moją sferę duchową, lecz szybko się przekonałam, że Pan Robert zna ją i mówi o niej zupełnie inaczej niż mój poprzedni nauczyciel. Z pełnym zaufaniem polecam Pana Roberta  do diagnozy i pomocy, gdy dzieje się „coś” nietypowego na poziomie ciała i psychiki, zwłaszcza po doświadczeniach pracy szamańskiej.” (październik 2023)

przypadki – refleksologia